Cooling Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | NZXT | Вес: | 0.009kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 12 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.4 kg |
| Shipping Box Width | 2.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00036 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.4 kg |
| Unit Net Weight | 0.009 kg |
| Colour | White |
| Model name | RF-ACT14-W1 |
| Category Code | COA |


