Web Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | LOGITECH | Вес: | 0.15kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 13.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.32 kg |
| Shipping Box Width | 13.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001458 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.32 kg |
| Unit Net Weight | 0.15 kg |
| Colour | Graphite |
| Dimensions | 66 x 58 x 48mm |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Windows 10 | Yes |
| MacOS | Yes |
| Category Code | WCA |


