Web Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | LOGITECH | Вес: | 0.18kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 21 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.22 kg |
| Shipping Box Width | 15 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00252 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.22 kg |
| Unit Net Weight | 0.18 kg |
| Cord length | 1.5 m |
| Included Accessories | cable 1.5 m,user Documentation |
| Microphone | Built-in |
| USB | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Windows Vista | Yes |
| Native resolution | 1280x720 |
| Still Image Resolution | 3 Mega Pixel |
| Category Code | WCA |


