Web Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | LOGITECH | Вес: | 0.17kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 13.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 13.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.37 kg |
| Shipping Box Width | 8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001458 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.37 kg |
| Unit Net Weight | 0.17 kg |
| Dimensions | Camera: 27 x 102 x 27mm, Clip: 63 x 36 x 19mm |
| Cord length | 2.2 m |
| Included Accessories | USB 3.0 cable (compatible with USB 2.0), Removable clip, Privacy shade, Carrying pouch, Documentation |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Windows 10 | Yes |
| Lens angle | 90 degrees |
| Native resolution | 4096x2160 |
| Category Code | WCA |


