Web Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.12kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 71.1 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 26.1 cm |
| Shipping box quantity | 20 |
| Shipping Box Weight | 6.1 kg |
| Shipping Box Width | 29.9 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002774 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.305 kg |
| Unit Net Weight | 0.12 kg |
| Colour | Black |
| Cord length | 2.1 m |
| USB 2.0 | Yes |
| Microphone | Built-in |
| Native resolution | 1920x1080 |
| Category Code | WCA |


