Web Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | LOGITECH | Вес: | 0.162kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 18 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.355 kg |
| Shipping Box Width | 13.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001944 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.355 kg |
| Unit Net Weight | 0.162 kg |
| Dimensions | With clip: 94 x 43.3 x 71mm |
| USB 2.0 | Yes |
| Microphone | Built-in |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| MacOS | Yes |
| Native resolution | 1920x1080 |
| Category Code | WCA |


