Web Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | LOGITECH | Вес: | 0.17kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 13.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.41 kg |
| Shipping Box Width | 8.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001607 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.41 kg |
| Unit Net Weight | 0.17 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 102 x 27 x 27 mm |
| Cord length | 1.5 m |
| Included Accessories | USB 3.0 cable (compatible with USB 2.0); Removable clip; Privacy shade; Carrying pouch; Documentation |
| Microphone | Built-in |
| Category Code | WCA |


