Web Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | LOGITECH | Вес: | 1.04kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 47 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 13.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 2.38 kg |
| Shipping Box Width | 20 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01269 cubm |
| Unit Gross Weight | 2.38 kg |
| Unit Net Weight | 1.04 kg |
| Dimensions | 104 x 400 x 85mm |
| Included Accessories | Remote control, USB cable: 5m, Power supply, Wall mount and hardware, User documentation , or standing, Expansion Mic for MeetUp means everyone will be heard. |
| Bluetooth | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Windows 10 | Yes |
| MacOS | Yes |
| Native resolution | 3840x2160 |
| Category Code | WCA |


