USB Hubs
Техническая спецификация товара
| Производитель: | ANKER | Вес: | 0.074kg |
|---|
| Product Type | USB Hub |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 16 cm |
| Shipping Box Height | 3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.16 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00048 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.16 kg |
| Unit Net Weight | 0.074 kg |
| Colour | Black |
| Category Code | UHU |


