Net Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | IMOU | Вес: | 0.97kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 19.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 21 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.26 kg |
| Shipping Box Width | 18.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.007576 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.26 kg |
| Unit Net Weight | 0.97 kg |
| Dimensions | 77 x 77 x 71.5 mm |
| RJ45 | 1 |
| Wireless connections | WLAN |
| Pixel Resolution | 2 Mega Pixel |
| Power supply requirements | DC 12V 2A |
| IEEE 802.11b | Yes |
| IEEE 802.11g | Yes |
| IEEE 802.11n | Yes |
| Power options | 12V |
| Environment | Outdoor |
| Focal length | 2.8 - 3.5mm |
| Category Code | NCI |


