Net Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.3kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 18 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.519 kg |
| Shipping Box Width | 14.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003132 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.519 kg |
| Unit Net Weight | 0.3 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 120 x 120 x 135 mm |
| RJ45 | 1 |
| Wireless connections | WLAN |
| Pixel Resolution | 1 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/4'' CMOS |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Windows 10 | Yes |
| IEEE 802.11b | Yes |
| IEEE 802.11g | Yes |
| IEEE 802.11n | Yes |
| Lens angle | 90 degrees |
| Camera design | Other |
| Environment | Indoor |
| Focal length | 3.6 - 4mm |
| Category Code | NCI |


