Net Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | IMOU | Вес: | 0.26kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 25 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11.1 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.569 kg |
| Shipping Box Width | 13.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003746 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.569 kg |
| Unit Net Weight | 0.26 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 84.6 × 70.0 × 164.6mm |
| Microphone | Built-in |
| RJ45 | 1 |
| Wireless connections | Radio Frequence/WLAN |
| Operating temperature range | -30°C~+50°C, |
| Pixel Resolution | 2 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/2.7” |
| MicroSD Card Slot | 1 |
| Power supply requirements | 12 VDC |
| Camera design | Bullet |
| Power options | 12V |
| Environment | Outdoor |
| IR Illumination | Yes |
| Category Code | NCI |


