Net Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | IMOU | Вес: | 2.3kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 35.2 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 26.8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 3 kg |
| Shipping Box Width | 32.3 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.03047 cubm |
| Unit Gross Weight | 3 kg |
| Unit Net Weight | 2.3 kg |
| Pixel Resolution | 2 Mega Pixel |
| Lens data | 2.8mm |
| Camera design | Other |
| Focal length | 2.8 - 3.5mm |
| Category Code | NCI |


