Net Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | IMOU | Вес: | 0.195kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15.7 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 14.1 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.494 kg |
| Shipping Box Width | 15.6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003453 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.494 kg |
| Unit Net Weight | 0.195 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | Φ100 × 74.3mm |
| RJ45 | 1 |
| Wireless connections | WLAN |
| Pixel Resolution | 2 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/2.7” |
| MicroSD Card Slot | 1 |
| Power supply requirements | 12 VDC |
| Camera design | Dome |
| Power options | 12V |
| Environment | Indoor |
| IR Illumination | Yes |
| Category Code | NCI |


