Net Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | IMOU | Вес: | 0.46kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 25 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.81 kg |
| Shipping Box Width | 13.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003713 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.81 kg |
| Unit Net Weight | 0.46 kg |
| Dimensions | 151.9 × 82.9 × 113.3mm |
| Microphone | Built-in |
| Wireless connections | WLAN |
| Pixel Resolution | 4 Mega Pixel |
| Lens data | 3.6mm |
| Camera design | Bullet |
| Power options | 12V |
| IR Illumination | Yes |
| Focal length | 3.6 - 4mm |
| Category Code | NCI |


