Net Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | IMOU | Вес: | 0.25kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 12 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 16 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.686 kg |
| Shipping Box Width | 12 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002304 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.686 kg |
| Unit Net Weight | 0.25 kg |
| Dimensions | 94 × 94 × 101mm |
| Included Accessories | 1x Quick Start Guide, 1x Power Adapter, 1xUSB Cable, 1x Screw Package, 1x Quick Installation Board, 1x Installation Position Map |
| Microphone | Built-in |
| RJ45 | 1 |
| Sensor size | 1/2.9” |
| MicroSD Card Slot | 1 |
| Power supply requirements | DC 5V2A |
| Category Code | NCI |


