Net Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | IMOU |
|---|
| Shipping Box Depth | 18.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8.8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.42 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001628 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.42 kg |
| Category Code | NCI |


