Net Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | IMOU | Вес: | 0.35kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 8.8 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 17.1 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.539 kg |
| Shipping Box Width | 12.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001836 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.539 kg |
| Unit Net Weight | 0.35 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 77 x 77 x 71.5mm |
| USB 2.0 | 1 |
| Microphone | Built-in |
| RJ45 | 1 |
| Wireless connections | WLAN |
| Operating temperature range | -20°C~+45°C |
| Pixel Resolution | 2 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/2.7” |
| Power supply requirements | DC 12V 2A |
| IEEE 802.11n | Yes |
| Camera design | Other |
| IEEE 802.11 b/g | Yes |
| Focal length | 2.8 - 3.5mm |
| Category Code | NCI |


