Flash memory Cards & Readers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRANSCEND | Вес: | 0.002kg |
|---|
| Product Type | Flash Memory Card |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 13 cm |
| Shipping Box Height | 1.5 cm |
| Shipping box quantity | 3 |
| Shipping Box Weight | 0.03 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 6.5e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.01 kg |
| Unit Net Weight | 0.002 kg |
| Memory Card Type | SDHC |
| Flash memory capacity | 16GB |
| Speed Class | 10 |
| Durability | 10000 insertion/removal cycles |
| Category Code | MFL |


