Flash memory Cards & Readers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRANSCEND | Вес: | 0.032kg |
|---|
| Product Type | Card Reader |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 18 cm |
| Shipping Box Height | 11 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.083 kg |
| Shipping Box Width | 2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000396 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.083 kg |
| Unit Net Weight | 0.032 kg |
| Colour | White |
| USB 3.1 | 1 |
| Memory Card Type | CF I/Micro SD/SD |
| Category Code | MFL |


