Flash memory Cards & Readers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | SAMSUNG |
|---|
| Shipping Box Depth | 15.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 10 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.017 kg |
| Shipping Box Width | 0.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 3.1e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.017 kg |
| Category Code | MFL |


