Flash memory Cards & Readers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | INTENSO | Вес: | 0.01kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 0.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.015 kg |
| Shipping Box Width | 10.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 7.875e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.015 kg |
| Unit Net Weight | 0.01 kg |
| Memory Card Type | Micro SDXC |
| Flash memory capacity | 128GB |
| Speed Class | 10 |
| Included adapters/readers | SD |
| Category Code | MFL |


