Flash memory Cards & Readers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRANSCEND | Вес: | 0.0004kg |
|---|
| Product Type | Flash Memory Card |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 13 cm |
| Shipping Box Height | 10.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.012 kg |
| Shipping Box Width | 0.4 cm |
| Unit Brutto Volume | 5.46e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.012 kg |
| Unit Net Weight | 0.0004 kg |
| Memory Card Type | Micro SDHC |
| Flash memory capacity | 8GB |
| Speed Class | UHS-1 |
| Included adapters/readers | SD |
| Durability | 10000 insertion/removal cycles |
| Category Code | MFL |


