Flash memory Cards & Readers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | NETAC | Вес: | 0.0005kg |
|---|
| Product Type | Flash Memory Card |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 12.5 cm |
| Shipping Box Height | 9.5 cm |
| Shipping box quantity | 10 |
| Shipping Box Weight | 0.137 kg |
| Shipping Box Width | 7 cm |
| Unit Brutto Volume | 8.313e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.014 kg |
| Unit Net Weight | 0.0005 kg |
| Memory Card Type | Micro SDHC |
| MicroSD Card Slot | 1 |
| Flash memory capacity | 32GB |
| Speed Class | UHS-1 |
| Included adapters/readers | SD |
| Category Code | MFL |


