Car Video Recorders
Техническая спецификация товара
| Производитель: | 70MAI | Вес: | 0.12kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 20 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.17 kg |
| Shipping Box Width | 5.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00055 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.17 kg |
| Unit Net Weight | 0.12 kg |
| Pixel Resolution | 2 Mega Pixel |
| Native resolution | 1920x1080 |
| Category Code | VRE |


