Car Video Recorders
Техническая спецификация товара
| Производитель: | 70MAI | Вес: | 0.068kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 12 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.236 kg |
| Shipping Box Width | 10.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000504 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.236 kg |
| Unit Net Weight | 0.068 kg |
| Dimensions | 91 x 31.5 x 52 mm |
| Battery | Lithium-Ion polymer rechargeable |
| Micro-USB | 1 |
| Pixel Resolution | 2 Mega Pixel |
| Lens angle | 130 degrees |
| Battery weight | 5 g |
| WiFi | Yes |
| Native resolution | 1920x1080 |
| Card Reader | micro SD |
| Category Code | VRE |


