Camera Cases
Техническая спецификация товара
| Производитель: | RIVACASE | Вес: | 0.34kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 25 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 18 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.4 kg |
| Shipping Box Width | 16 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0072 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.4 kg |
| Unit Net Weight | 0.34 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | External: 190x230x165 mm; Internal: 170x210x145 mm |
| Material | Polyester |
| Category Code | CBA |


