Action Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRANSCEND | Вес: | 0.955kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 49 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 19 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.709 kg |
| Shipping Box Width | 9.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.008845 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.71 kg |
| Unit Net Weight | 0.955 kg |
| Dimensions | 355 x 105 x 40mm |
| Category Code | VCA |


