Action Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | INSTA360 | Вес: | 0.13kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 23 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.567 kg |
| Shipping Box Width | 11 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001518 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.567 kg |
| Unit Net Weight | 0.13 kg |
| Dimensions | 72mm x 48mm x 43mm |
| Wireless connections | 5G/Bluetooth/WLAN |
| Battery capacity | 1190 mAh |
| Memory Card Type | Micro SD |
| Charging time | 1 hours |
| Category Code | VCA |


