Action Camera Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DJI | Вес: | 0.073kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 11 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.122 kg |
| Shipping Box Width | 8.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0002805 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.122 kg |
| Unit Net Weight | 0.073 kg |
| Camera accessory type | Other |
| Category Code | CCC |


