Action Camera Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DJI | Вес: | 0.0921kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 9 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.11 kg |
| Shipping Box Width | 2.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00018 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.11 kg |
| Unit Net Weight | 0.0921 kg |
| Camera accessory type | Mount |
| Category Code | CCC |


