Action Camera Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DJI | Вес: | 0.072kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14.3 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.09 kg |
| Shipping Box Width | 4.1 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0002345 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.09 kg |
| Unit Net Weight | 0.072 kg |
| Dimensions | Length: 138 mm, Base Diameter: 32 mm |
| Camera accessory type | Other |
| Category Code | CCC |


