Action Camera Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.02kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 1 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.056 kg |
| Shipping Box Width | 12 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000204 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.056 kg |
| Unit Net Weight | 0.02 kg |
| Camera accessory type | Mount |
| Category Code | CCC |


