Action Camera Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | INSTA360 | Вес: | 0.187kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 18 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3.8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.22 kg |
| Shipping Box Width | 5.6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000383 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.22 kg |
| Unit Net Weight | 0.187 kg |
| Colour | Black |
| Camera accessory type | Other |
| Category Code | CCC |


