Action Camera Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | INSTA360 | Вес: | 0.02kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 9 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3.6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.08 kg |
| Shipping Box Width | 8.8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0002851 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.08 kg |
| Unit Net Weight | 0.02 kg |
| Camera accessory type | Battery |
| Operating temperature range | -20℃ ~ 40℃ |
| Category Code | CCC |


