Action Camera Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | INSTA360 | Вес: | 0.085kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 12.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.09 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00075 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.09 kg |
| Unit Net Weight | 0.085 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 90mm x40mm x 88mm |
| Camera accessory type | Other |
| Category Code | CCC |


