Action Camera Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | INSTA360 | Вес: | 0.09kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 9 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2.7 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.1 kg |
| Shipping Box Width | 9.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0002309 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.1 kg |
| Unit Net Weight | 0.09 kg |
| Camera accessory type | Lense |
| Category Code | CCC |


