Action Camera Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | INSTA360 | Вес: | 0.0853kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 10.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.136 kg |
| Shipping Box Width | 8.4 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0003087 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.136 kg |
| Unit Net Weight | 0.0853 kg |
| Dimensions | 74x60.3x30mm |
| Power source | 5V/2A |
| Camera accessory type | Charger |
| Category Code | CCC |


