Action Camera Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | RIVACASE | Вес: | 0.21kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 23 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 19 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.294 kg |
| Shipping Box Width | 7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003059 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.294 kg |
| Unit Net Weight | 0.21 kg |
| Colour | Grey |
| Dimensions | External: 225x175x58 mm; Internal: 208x155x50 mm |
| Category Code | CCC |


