Action Camera Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | INSTA360 | Вес: | 0.122kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 21 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.21 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001365 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.21 kg |
| Unit Net Weight | 0.122 kg |
| Colour | Grey |
| Dimensions | 96 x 61 x 211 mm |
| Camera accessory type | Case |
| Category Code | CCC |


