Action Camera Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | INSTA360 | Вес: | 0.242kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 25.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.42 kg |
| Shipping Box Width | 16.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003156 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.42 kg |
| Unit Net Weight | 0.242 kg |
| Dimensions | 22 x 14.2 x 7.4 cm |
| Camera accessory type | Case |
| Category Code | CCC |


