Action Camera Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | INSTA360 | Вес: | 0.145kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 11 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3.2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.145 kg |
| Shipping Box Width | 6.6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0002323 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.145 kg |
| Unit Net Weight | 0.145 kg |
| Dimensions | 60x60x55mm |
| Camera accessory type | Mount |
| Category Code | CCC |


