Tools
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GENWAY | Вес: | 0.12kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.22 kg |
| Shipping Box Width | 14.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0007612 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.22 kg |
| Unit Net Weight | 0.12 kg |
| Colour | Black |
| Category Code | TOO |


