Network Cables
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.09kg |
|---|
| Length | 5 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 13 cm |
| Shipping Box Height | 2.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.091 kg |
| Shipping Box Width | 12.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0004062 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.091 kg |
| Unit Net Weight | 0.09 kg |
| Depth | 390 mm |
| Height | 220 mm |
| Width | 290 mm |
| Category Code | CBL |


