Network Cables
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.026kg |
|---|
| Length | 1 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 9 cm |
| Shipping Box Height | 1 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.028 kg |
| Shipping Box Width | 9 cm |
| Unit Brutto Volume | 8.1e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.028 kg |
| Unit Net Weight | 0.026 kg |
| Category Code | CBL |


