Network Cables
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.037kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 10 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 1 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.06 kg |
| Shipping Box Width | 22 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00022 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.06 kg |
| Unit Net Weight | 0.037 kg |
| Category Code | CBL |


