Network Cables
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.159kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.18 kg |
| Shipping Box Width | 4.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000558 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.18 kg |
| Unit Net Weight | 0.159 kg |
| Category Code | CBL |


