Network Cables
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GENWAY | Вес: | 0.001kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 2.2 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 1 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.001 kg |
| Shipping Box Width | 1.3 cm |
| Unit Brutto Volume | 2.86e-006 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.001 kg |
| Unit Net Weight | 0.001 kg |
| Category Code | CBL |


