I/O Cards & Adapters
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.004kg |
|---|
| Product Type | Adapter |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 9 cm |
| Shipping Box Height | 1 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.01 kg |
| Shipping Box Width | 2 cm |
| Unit Brutto Volume | 1.8e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.01 kg |
| Unit Net Weight | 0.004 kg |
| Dimensions | 41 x 19 x 11 mm |
| Category Code | IOC |


