I/O Cards & Adapters
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.09kg |
|---|
| Product Type | Adapter |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 20 cm |
| Shipping Box Height | 4.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.417 kg |
| Shipping Box Width | 14.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001305 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.417 kg |
| Unit Net Weight | 0.09 kg |
| Colour | Black |
| Category Code | IOC |


